Okresní hospodářská komora Beclav

Seznam seminářů OHK Břeclav

Unikátní možnost získat know-how od marketingového profesionála, který se ve firmě Red Bull stará o 20 zemí. „Protože každý marketing může být lepší. Zvlášť pokud se mu příliš nevěnujete, máte k dispozici nevyužitý potenciál k rychlému růstu. Občas se podnikání rozjede tak rychle a obchodních aktivit je tolik, že na řízenou propagaci nezbývá čas či volné zdroje. Věděli jste, že k tomu dnes ani nepotřebujete velké peníze? Ať již vaše firma začíná, roste, maturuje, je na rozcestí či klesá, v každé fázi pomáhá určitá marketingová strategie. Jelikož v tomto kurzu nejde o „jak na Facebook“, ale o nadčasové přístupy s širokým uplatněním, je školení vhodné pro šéfy, specialisty i pro ty, kteří se marketingu prozatím nevěnovali. “

Více informací >


Čas od času narážíme na lidi, jejichž chování by se dalo označit za otravné, hrubé nebo necitlivé. Naší přirozenou reakcí je oplatit těmto lidem stejnou mincí, případně hořkost zkousneme, ale užíráme se dál. Tím, že půjdete do otevřeného střetu a budete rovněž ostří, dáváte blbcům možnost, jak si své chování mohou ospravedlnit. Říká se, že konflikt je kořením života. Někdy. Tehdy, když jsme schopni konflikt zvládnout tak, aby nás obohatil. Ale to vyžaduje určité dovednosti. Jak po srážce s tupcem i blbcem vyjít jako vítěz?

Více informací >


INTRASTAT

28. 02. 2019

„Seminář je určen všem, kteří obchodují s ostatními členskými státy Evropské unie a mají povinnost vykazovat údaje do Intrastatu, tj. jejich obchodní transakce a pohyby zboží z/do jiného členského státu přesahují hodnotu 8 mil. Kč za rok. Cílem je poskytnout aktuální informace a pravidla pro vykazování statistky vnitrounijního obchodu se zbožím v ucelené podobě a upozornit na nejčastější chyby, které při vykazování vznikají a vysvětlit správný postup. S ohledem na šíři výkladu lze doporučit i úplným začátečníkům.“

Více informací >


Cílem semináře je seznámit posluchače s nejdůležitějšími změnami v účetních a daňových předpisech platných pro rok 2019. Část semináře bude rovněž věnována změnám těchto předpisů přijatých v průběhu roku 2018, jejichž znalost je nezbytná pro správné sestavení účetní závěrky a daňového přiznání za rok 2018.

Více informací >


Potřebujete znalost německého jazyka ke své práci? Chcete se dorozumět na dovolené v zahraničí? Zvyšte si svou kvalifikaci, rozvíjejte všestranně svou osobnost a posilujte schopnost učit se!

Více informací >


Inspirujte se východní filozofií Feng Shui a nechte prostředí vašeho domova či kanceláře pracovat 24hodin denně ve váš prospěch!

Více informací >


Přijďte zjistit na co je dobré se při získávání pracovníků zaměřit a jak se vyvarovat omylů při přijímání pracovníků, vždyť kvalita zaměstnanců často rozhoduje o úspěchu či neúspěchu firmy. Není od věci vědět, jak zaujmout a přilákat ty správné kandidáty, protože nejen vy si vybíráte zaměstnance, ale také uchazeči si vybírají firmu.

Více informací >


Seminář bude zaměřen na aktuality a změny v zákoně o daních z příjmů pro poplatníky daně z příjmů právnických osob platné pro rok 2019.

Více informací >


Představte si, že stojíte před šatníkem a víte přesně, co si oblečete, kde to máte a s čím to budete kombinovat. Představte si, že vše, co máte v šatníku a botníku je hodnotné, cítíte se v tom skvěle a také skvěle vypadáte. Vše, co je v něm, je vyrobeno v souladu s udržitelností zdrojů a odpovědností za budoucnost planety. A k tomu si představte, že tento šatník nezabírá u vás doma více než dvoukřídlá skříň a nestojí statisíce korun. Dokážu vám, že to není je science fiction.

Více informací >


Kurz první pomoci

20. 03. 2019

Každý den se můžete dostat do situace, kdy budete muset rychle poskytnout první pomoc a zachránit život druhého člověka.

Více informací >