Okresní hospodářská komora Beclav

Nejbližší termín

říjen

07

MODERNÍ MARKETING V POST-COVIDOVÉ DOBĚ

Seminář plný tipů, jak uspět v dnešní dynamické době. Výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci.

Výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci. Od strategických základů a marketingového plánu k zamyšlení nad současnými trendy, komunikací, reklamou. Jejich vlivem na práci, home-office a celoživotní vzdělávání v harmonii s osobním životem a zdravím.

Odnesete si pochopení posloupnosti a terminologie, nabourání stereotypů a otevření mysli. Získáte návod, jak postupovat. A pokud jej uvedete v praxi, budete úspěšnější. S pořádnou výhodou oproti konkurenci. 

INOVACE

V Česku je mnoho úžasných firem, se skvělými produkty a službami. Bohužel až příliš často nevyužívají svůj potenciál. Jak vyhrát už nyní díky exponenciální budoucnosti a novým technologiím. U zákazníků i na pracovním trhu. Co studovat, do čeho investovat. A čím se naopak nerozptylovat? Proč a jak spolupracovat s youtubery, instagramery, blogery, micro-influencery. Jaký je jejich vliv? Má smysl do nich investovat a jak na ně bez rozpočtu? 

TAKTIKY
Agentury a konzultanti se často předhánějí, že zrovna ta jejich metoda je nejlepší. Jaký je ale pro vás ideální mix komunikačních kanálů? Poměr výkonu a budování značky? Jasně, že si ukážeme, jak rozvíjet váš web a sociální sítě. Ale taky co na to cena, distribuce, produkt a lidé. Možností komunikace je spoustu. Web, letáky, katalogy, PR, digitál, sociální sítě, Youtube, SEO, PPC, TV, rádio, outdoor, tisk, veletrhy, emaily, webináře, sponzoring, spotřebitelské soutěže... Povíme si, jak to správně namíchat. Abychom čas i peníze investovali rozumně. 

Platby zasílejte od 29.9.2021 - 6.10.2021.


Přihláška k semináři

Zúčastní se:

Max 5 jmen na přihlášku

Seznámil jsem se s informacemi o zpracování osobních údajů

Termín

07. říjen 2021
od 10:30 do 17:30

Zasedací místnost OHK Břeclav č. 207
nám. T. G. Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav

Lektor

Milan Formánek
Milan Formánek učí a konzultuje moderní marketing. Pro 500+ organizací, od neziskovek přes malé podniky po největší korporace. Pracoval 14 let v Red Bullu a vedl kreativní komunikační agenturu Zaraguza.

Cena

1990(vč. 21% DPH) Členové
2590(vč. 21% DPH) Nečlenové

Informace o platbě

Číslo účtu: 675660453/0300
Variabilní symbol: 07102021

Kapacita semináře

15 osob


Přihlásit se k semináři

Kalendář událostí